Bezstarostná jízda
Bezstarostná jízda

Nacházíte se: naše soutěže > Soutěž o audioknihu Vinnetou & Old Shatterhand

Soutěž o audioknihu Vinnetou & Old Shatterhand

14.9.2015 - 20.9.2015

Soutěž o audioknihu Vinnetou & Old Shatterhand

S naposlech.cz můžete každý týden soutěžit o audioknižní ceny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, k níž nápovědu můžete najít na našich stránkách.

V tomto týdnu můžete soutěžit o klasiku v nezvyklém kabátu. Vydavatelství Popron Music loni vydalo na 2CD novou adaptaci románu Karla Maye. Pod názvem Vinnetou & Old Shatterhand ji v režii Františka Špergra natočili Pavel Liška, Tomáš Matonoha a... ...to už je součástí soutěžní otázky.

Nová zvuková adaptace klasického románu Karla Maye Vinnetou vznikla  s  netradiční dvojicí protagonistů.  Oba herci originální a zábavnou formou interpretují nesmrtelný dobrodružný příběh známý z řady zpracování. Přistoupili k četbě slavného románu sice po svém, ale s veškerou pokorou. Děj i postavy zůstavají beze změn, nečekané obsazení  však příběh odlehčuje a činí přístupným pro novou skupinu posluchačů.

Nová audiopodoba příběhů z Divkého západu využila popularity dvojice Liška-Matonoha, která se v minulosti úspěšně zhostila četby titulů Kopyto a Mňouk nebo Slovácko sa nesúdi. Herecké duo si získalo oblibu mezi nejmladšími posluchači audioknih a dokázalo přitáhnout k poslechu mluveného slova novou generaci zájemců. Ikdyž by se vzhledem ke komediálnímu stylu obou protagonistů mohlo zdát, že nové 2CD bude parodií na román Karla Maye, jde o plnohodnotnou dramatizovanou četbu podle klasického překladu Emanuela a Taťány Tilschových.

Interpretačně netradiční audiokniha Vinnetou & Old Shatterhand může být vaše. Stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, ponechat nám své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování.

A nezapomeňte: naši fanoušci na Facebooku jsou zvýhodněni – ke své výhře dostanou audioknihu navíc! Pokud tedy ještě nesledujete audioknižní dění na facebook.com/naposlech, můžete to napravit a znásobit tak svou případnou výhru.

Soutěž končí v neděli 20. 9. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Hodnocení soutěže: Průměrné hodnocení: 2,5 z 5ti hvězdiček, hodnotilo: 2 soutěžících

Co můžete vyhrát

audiokniha Vinnetou & Old Shatterhand na 2CD

Zavřít ×

PVZP0611 soutezozajezd 2019